STYLING


Vítám vás na svých stránkách!

Jsou vytvořeny jako základní přehled mých služeb, týkajících se oděvního poradenství, tedy jak dnes všichni hezky česky říkáme: STYLINGU.

Ráda vám poradím s oblékáním nejvhodnějším právě pro vaši postavu, styl a náturu.

Ráda vám pomohu zorganizovat šatník a vesele se zbavit zbytečných kousků.

Ráda pro vás vyberu oblečení pro konkrétní akci.

Dokážeme společně vycizelovat outfit přesně pro tu příležitost, pocit, reakci, kterou budete potřebovat.

Bude vás to bavit!

 

Jak by naše spolupráce mohla probíhat?

Pokud například přemýšlíte o nějakém rázném kroku ve vašem stylu oblékání, je ideální propojení několika činností, které nabízím. Obvykle s klienty domluvíme startovací schůzku. Tam si popovídáme o představách a trochu se poznáme. To považuji za velmi podstatné, protože každý jsme individualita, a tak je třeba přistupovat i k oblékání. Následně je dobré uspořádat vlastní šatník. Častou chybou bývá pořizování nových věcí, které v nějaké obdobě už vlastníme nebo lákavých kousků, které doma nedokážeme s ničím zkombinovat. Po těchto dvou hlavních úkonech můžeme vymýšlet a promýšlet, co pořídit, doplnit a jak zaktualizovat, upravit či zcela obměnit šatník. Mnohdy to vůbec nebývá tak nákladná záležitost, jak si člověk myslí, před finálním rozhodnutím: „Jít do toho.”

Další častá situace je nutnost pořízení vhodného outfitu pro konkrétní příležitosti. Nejfrekventovanější prosbou je svatební oblečení pro hosty. Může se jednat o firemní večírek, pracovní pohovor, VIP party nebo „jen” první rande. Zkrátka v našem běžném životě exsituje neuvěřitelné množství situací, při kterých je klíčový první dojem. Ať nám to připadá jakkoliv povrchní, i ti kteří nad oblékáním zdánlivě ohrnují nos, nás nakonec chtě-nechtě napoprvé odhadují podle toho, jak nás vidí.

U řešení konkrétního looku je možné využít třeba jen mms nebo internetovou komunikaci. Ideálně ale až v případech, kdy se s klientem známe a mé výběry mohou pramenit z jeho vnitřního nastavení, představ, možností…

Pokud se např. jedná o rychlost, kdy jste byli pozváni na poslední chvíli, doma nic není a na pořízení je pár hodin, vyberu podle místa a finančního rozpětí nejvhodnější obchod a doporučím ideální možnosti k výběru po telefonu, přes sms nebo messenger. Pak probíhá poradenství pomocí zasílání fotografií a mých komentů. Myslím, že tohle nám už s některými klienty docela pomohlo a výsledek byl nakonec úspěšný. Je-li to akutní situace, ráda pomohu i těm, se kterými jsem se zatím nepotkala a zkusím podle základních informací doporučit nejvhodnější variantu. Vždy si udělám soukromý průzkum ovlivněný zadanými kritérii, a pak zašlu už můj užší výběr, doporučení s fotografiemi, příp. linky na možné modely.

Zjednodušeně, vše je jen o domluvě a hlavně, téměř nic není problém a i ten, mívá řešení.

Jarmila Krahulcová

stylování - Fashion Days Olympie Brno

stylování – Fashion Days Olympie Brno