Zápěstí!


 

Nosíte náramky? No jasně, kdo ne. Já téhle mánii taky propadla. Navlékám je, i když jdu se smetím. Podvědomě. Tři už ani nesundavám, a to sundavám i snubák.

Náramky jsem sem tam nosila už dávno. Zdůrazňuji sem tam. Naprosto mi ale přeskočilo ve chvíli, kdy jsme jeli s manželem otevírat obchůdek jeho klientky. Mimo uhrančivé Míšiny osobnosti jsem se tehdy srazila s novou mánií. Míša je akční a zručná žena, která se před lety pustila, jen tak pro zábavu, do pletení korálkových a minerálových náramků. Dnes má půvabný krámek a e-shop, ale především neuvěřitelné množství fanynek jejích “omotávek” – MBnáramky.

Pak už to šlo ráz na ráz. Když sestry začaly hromadit štěstí, zdraví a vše, pomocí Spirit Beads , myslela jsem, že odolám. Tak ne ne. Jsou dokonalé. Už jsem taky stále šťastná, nezakašlu, ale vím, že potřebuji další. Pro jistotu.

To už ale byla má závislost v plném proudu. A tak si nosím svého anděla a korálky štěstí od LesLien  . Rozhodně budu potřebovat ještě alespoň zlatou placičku.

Drahá máma od nás dostala nádherného anděla ochranáře a sestřička motýla plného lásky od Angioletti. Letos si dal Ježíšek asi nějaký kokino s příchutí romantiky, protože já nosím náramek s mými synky. Tahle originální šperkařka ze Slovenska vyrábí zkrátka osobní náramky, které už nemáte chuť nikdy sundat.

Je jasné, že si brousím zuby i na Neva náramky.

“Ale postupně, Jájuško!”

IMG_4091

Les Lien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FullSizeRender

Spirit Beads

Leave a Comment