Olympia!


Na podzim jsem absolvovala 4 víkendy stylování pro obchodní centrum Olympia Brno. Byl to plynulý běh zajímavých zkušeností.

Na podobných akcích, o trochu menších, jsem spolupracovala poněkolikáté. Na “Style Days” podruhé. Stále mě ale nepřestávají překvapovat. Celá marketingová myšlenka je zajímavá a zkušenost k nezaplacení:

Po dobu 4 víkendů se střetávat s lidmi “z ulice” a snažit se o kvalitní outfit, právě pro tu osobu, která se objeví.

Je to vlastně taková life show, nikdy netušíte jaký člověk dorazí a do čeho jej oblečete. Akce se účastní část obchodů z Olympie a každý víkend, vždy před prvním stylovacím dnem musíme co nejpečlivěji vybrat kousky oděvů, které by se mohly hodit. Pak stejně zjistíme, že když minulý víkend chodili celkově větší lidé a více mužů s velkou velikostí bot, tento týden budou chodit spíš drobnější, menší ženy a muži s chodidlem vel. 41.  Zkrátka výzva!

Člověk si ale právě na takových akcích připomene, že na těch “zbytečných hadřících” stejně stále záleží. Ať se to líbí nebo ne, žijeme v konzumní společnosti, kdy valná většina všechny soudí podle prvního dojmu. Ten vždy ovlivní celkový pohled na náš zevnějšek.

V Olympii jsem měla takové množství zážitků, že by to vydalo na novelu. Byla to sbírka momentů, ze které budu čerpat dlouho. Člověk by nikdy neřekl, jak až se dokáží lidé během cca 15 minut otevřít. Bylo mi umožněno nahlédnout do řady tíživých osudů a s překvapením jsem zjistila, jak chvíle v jiném oblečení a se vstřícným parťákem (to jsem jako já .o)), dokáže zpříjemnit potemnělý den či týden… Byl to čas s maximálním výdejem energie, ale i s zvláštním příjmem vibrací radosti od těch, jejichž osudy nejsou srovnatelné s životy většiny z nás.

Je jasné, že na stánek zamířila i celá řada pohodářů, kteří si zpříjemnili čekání na kino nebo jen na ně padla únava mezi nákupy. To byly zase báječné chvíle nezávazné konverzace s poradenským bonusem .o)

Nesmírně se těším na další “náhodná” mezilidská setkání!

Třeba se uvidíme už příští víkend v Brně na Výstavišti. Při Veletrhu PRO DÍTĚ budu povídat a poskytovat poradenství na přehlídce SVĚT ŽENY.

Fotogalerie z mých fotek klientů, kteří souhlasili s vyfocením a použitím fotek. Je to úzký výběr z nejsympatičtějších lidí, se kterými bylo moc fajn.

Image-1

FDF3D131-75E7-48D9-A7B0-E3087307CE83

9A22B4EB-0FAB-439E-A1B8-2EA117AA9AAF

1C9BF1F3-6F37-4FF1-A096-442F7ED4AA88

 

Leave a Comment